We have the best instructors

DMR Unlu Mamüller, 2005 yılında Samandıra/ Sancaktepe’de kurulmuştur. Otomasyonun ve verimliliğin ön plana çıktığı fabrikada hızlı, güvenilir, kaliteli ve temiz hizmeti, uzmanlığa ve profesyonelliğe olan inancı ile ürünlerini üretmektedir.

TÜBİTAK onayıyla kurulan fabrikada tüm ürünler gıda mevzuatına uygun olarak el değmeden hazırlanmaktadır. 2015 yılında dünya kalitesinde üretim yapan, tamamen son teknolojiyle donatılmış ve dünyanın en yüksek kapasiteli çiğ donuk-pişmiş donuk simit üretim tesisine sahip “Esnek Simit Üretim Hattı”nı devreye alan DMR Unlu Mamüller, 2021 yılında ise modern perakendecilik ve marketçilik iş modeli ile standartlarını yukarı çekerek toptan/ perakende gıda ticaretine başlamıştır. Bu kapsamda şirket, uluslararası standartlara, yasalara ve mevzuatlara uygun çalışma ortamını sağlamayı, müşteri gerekliliklerini yerine getirmeyi, seçkin, alanında uzman ve güvenilir tedarikçilerle iş birliği yapmayı, teknolojik gelişmeleri takip etmeyi, kalite, gıda güvenliği, çevre, iş sağlığı güvenliği ve helal yönetim şartlarına uymayı, iç ve dış iletişimi etkin kullanarak şeffaf, paylaşımcı ve çözüm odaklı bir faaliyet sürdürmeyi amaç edinmiştir.

SAP altyapısına etkin üretim ve tedarik zinciri yönetimi, 350 + ürün çeşidi, 100.000.000 yıllık üretim kapasitesi (adedi) bulunmaktadır. Toplamda 6.000 metrekarelik fabrikasında dünya standartlarında üretilen ürünlerini dünyanın farklı coğrafyalarına göndermektedir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve Helal Gıda sertifikalarına sahiptir. BRC Food Gıda Güvenliği Standardı ve IFS Food Gıda Güvenliği Standardına uygun olarak faaliyetine devam etmektedir.

Yenilikçi yapısı ve inovatif vizyonu ile tüketici ihtiyaç ve beklentilerini uzman araştırma şirketleri tarafından yürütülen araştırmalarla test etmekte, pazarın sürekli değişen ihtiyaç ve taleplerine hızlı cevaplar sunmak için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.

DMR Unlu Mamüller, başlıca simit, poğaça, açma, sandviç, pizza, börek, kruvasan, pasta, kek gibi ürünlerin üretiminin yanı sıra portföyünde otel, restoran, kafe ve marketlere yönelik olarak toptan ve perakende satış kanalları ile tüm müşteri segmentlerine de ulaşmaktadır. DMR Unlu Mamüller’in bir üretici olarak Türkiye dahil olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerine ihracat yapan güçlü bir yapısı bulunmaktadır. Şirket ABD, Danimarka, İsrail ve Kanada dahil olmak üzere yaklaşık 30 ülkeye donuk ürünler ihracatı yapmaktadır.